Pakowanie na prezent

15.00 zł

Specjalnie dla Was ręcznie pakujemy wybrane produkty na prezent! Z pięknymi dekoracjami i Waszymi dedykacjami.

Jeśli brak Ci czasu lub pomysłu na samodzielne spakowanie prezentu, chętnie zrobimy to dla Ciebie, aby dostarczyć radości obdarowanej osobie. 

Pakowanie obejmuje: kartonik, papier, dekoracje, wstążkę, bilecik oraz karton ochronny. 

W komentarzu do zamówienia wpisz dedykacje dla wybranej osoby, która zamieścimy na bileciku  oraz wybraną wersje pakowania.

Opis wersji pakowania GLAM - ze złotym papierem w paski i minimalistycznymi dodatkami, idealna na prezent dla przyszłej mamy, z okazji narodzin dziecka i nie tylko.

Opakowane prezenty wkładane są do większego pudełka ochronnego, w którym dostarczane są przez kuriera. Paragon umieszczamy w  kartonie ochronnym a nie w opakowaniu prezentowym.

Każde pakowanie jest wykonywane indywidualnie, dlatego mogą się różnić od wskazanych na zdjęciach.

UWAGA! Usługa dostępna jedynie przy wysyłce kurierem tylko jako dodatek do zamówienia. Nie wysyłamy samych pudełek.

Pakowania na prezent nie wysyłamy kurierem za pobraniem.

pakowanie na prezent

Kieszeń termoizolacyjna spowalnia stygnięcie lub nagrzewanie zawartości płynów/napojów w butelkach lub kubkach. Dodatkowo pozwala bezpiecznie przenosić butelki bez ryzyka przewrócenia i rozlania.

Kieszeń wodoodporna, pozwala w bezpieczny i wygodny sposób przenosić butelki z napojami, oraz przekąski. Dodatkowo można ją wykorzystywać jako miejsce na izolowanie wilgotnych rzeczy.

Regulowane oraz odpinane zaczepy do zawieszenia torby, pasują do  każdego rodzaju wózka. Aby je zamocować: otwórz zapięcie na rzep, następnie owiń dłuższy pasek wokół rączki wózka. Przeciągnij pasek przez metalową klamerkę, regulując długość paska do rączki wózka, a następnie zapnij rzep.

                          

Udostępnij